Fotovíkend a socializace v Karolíně

20. února 2018 v 20:33 |  NOVINKY
Minuly víkend byl především v režii "Focení". Odstartoval to už pátek, kdy jsem šla na menší fotoprocházku podél řeky Lučiny s Wiwi a její fenkou Laylou. Vzala jsem jen Mavis, aby si začala zvykat na větší pejsky, což kříženka malamuta a huskyho splňovala na 100%. Maviska byla statečná a s Laylou se brzo skamarádila.
V sobotu dopoledne proběhlo focení s Daliborem Walkem, díky kterému mám úžasnou fotku celé mé smečky na lavičce.
Odpoledne jsme s kamarádkou Naty vzaly Mavis do Ostravy. Konkrétně do OC Forum Nová Karolina, která je pro socializaci štěněte jako dělaná. Plno lidí, mnoho různých zvuků a pachů. Mavis musím pochválit. Vše zvládla na 1*. Částečně šla po svých a když byla unavená, nesla se v náručí nebo spala v tašce. Hodné basenji štěně.❤
Nedělní odpoledne bylo finále v rámci " foto víkendu", jelikož jsem měla domluvenou úžasnou fotografku Lucii Romaňákovou. Focení bylo rozděleno na 2 části, první na řadě byla moje kamarádka Helča se svými 3 fenkami. Na to, že všechny 3 fenky háraly, tak se snažily a slečna fotografka byla velice trpělivá. Pak jsme jely ke mně, vzaly Ferra a Mavis a šly na procházku k Lučině. Ferrovi zřejmě "hvizdlo" v hlavě jelikož takhle běhat, blbnout a nespolupracovat jsem ho teda dlouho neviděla. Mavisku omlouvá, že byla čerstvě probuzena, ospalá a na nějakou paničku bez pamlsků zvysoka kašlala. Moje chyba, bez pamlsků příště ani ránu.
Fotky budou do 14dnů, máte se na co těšit.❤
 


Komentáře

1 Lucka, Asha & kocouři Lucka, Asha & kocouři | Web | 21. února 2018 v 5:47 | Reagovat

Ta fotka všech čtyř je dokonalá, kolik práce dalo je takhle vyfotit? :D :D

2 Majitelka webu Majitelka webu | Web | 21. února 2018 v 21:46 | Reagovat

[1]: Jelikož byla zima a psům se vůbec pozovat nechtělo, čapla jsem všechny psy, šoupla je na lavičku a fotograf cvakal. 😁😁😁 Takže vteřinová náhoda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama