První noc 🐾

13. února 2018 v 10:10 |  NOVINKY

Vítám Tě u nás, drahá Mavis!💕

Cesta vlakem z Pardubic byla pro Mavis opravdu dlouhá a náročná, ale zvládla ji naprosto bravurně. Až do Ostravy spala jak "zabitá". Potom s ní začali šít všichni čerti a mě bylo jasné, že do Havířova to s čůráním asi nevydrží.
Tak jsem udělala bláznivou věc! Vzala jsem štěně do náruče, vodítko, pamlsky a šla na záchod.
Nečekala jsem absolutně nic, ale řekla jsem si, že za vyzkoušení nic nedám. Dala jsem ji na podlahu papírové utěrky. Mavis kňukala, ale drkotajici vlak ji znervózňoval.

Utěrky jsem dala pryč v domnění, že to byl hodně blbý nápad. ,, MAVISKO, ČŮREJ..NO HONEM, UDĚLEJ LOUŽIČKU. " Vlak zastavil, Mavis se vyčůrala a já radostí tak kvikla, že mě bylo slyšet v celém RegioJetu.

Doma probíhalo vše úplně podle mé "předpovědi". Iwan s Čestíkem byli z Mavis naprosto nadšení, Ferro zatím jejich radost nesdílí, ale je to jenom jeho pohnuté sebevědomí, které mu nedovolí si k Mavis jen čuchnout. Ono ho to brzo přejde, až zjistí, že ta malá černobílá basenjice je nový člen smečky.

A první noc? Byla ukázková. Kolem 23h se venku vyčůrala, ale byl tak neskutečný vítr a sníh, že se vykadit nestihla, to zvládla hned doma. Moje chyba byla, že jsem ji měla mít ještě chvilku na vodítku, pak to stihla na plínku. Celou noc spala až do 5:30, kdy jsem chtěla jít na záchod, což ji samozřejmě probudilo. Tak jsem ji čapla, šla s ní ven a tam se vyčůrala. Pak dostala snídani, trochu poblbla a šla jsem se všemi 4 ven. Očekávala jsem, že když je venku vánice jak na Sibiři, že mě bude totálně ignorovat. Nejen, že se čurala, ale dokonce v té sněhové kalamitě i kakala. Šikulka!💕
 


Komentáře

1 Lucka, Asha & kocouři Lucka, Asha & kocouři | Web | 21. února 2018 v 5:44 | Reagovat

Ahoj Jani, to je super, že sis založila blog! Hrozně mě baví číst články ze psích životů a myslím, že v případě Mavis budeš mít rozhodně o čem psát :D A na FB to prostě není ono. Celkem mi chybí časy, kdy všichni měli svoje stránky :D
Maviska je úžasná, ale to už jsem ti psala :D Tyhle chvíle se štěňátkem jsou jedny z nejhezčích a při čtení článku jsem se do toho úplně vžila :D Tak si užívejte společných chvilek a budu se těšit na další články a zážitky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama