Říjen 2018

Recenze pro VŠEPROPEJSKA.CZ

18. října 2018 v 19:22 NOVINKY
Jsem velmi potěšena, že jsem se svou psí smečkou stala "testovacím ambasadorem" pro firmu @vsepropejska 🐾 Firma je na trhu zatím velmi krátce a zaměruje se především na oblečky a pelíšky pro malé až střední pejsky, ale vybere si zde opravdu každý bez ohledu na velikost pejska. Velký výběr nejrůznějšího sortimentu...obojky, postroje, vodítka, pamlsky, hračky atd.

Zde jsou naše první recenze na 2 vybrané výrobky:


1) SVÍTÍCÍ OBOJEK - Jedná se nylonový obojek s vyměnitelnou baterií, která vydrží až 75h. Má 3 různé režimy svícení a blikání, které jde vidět na opravdu hodně dlouhou vzdálenost. Velmi to ocení především majitelé psíků, kteří rádi pobíhají navolno i za špatného počasí nebo úplné tmy a páničci maji přehled, kde se nachází jejich čtyřnohý kamarád. Obojek je velmi variabilní a dá včetně se použít pro pejsky s obvodem krku 19-38cm, ale aby vám do spony nezasahovala světelná dioda, tak doporučuji pro pejsky od 30-38cm. Nejvíce tyhle parametry splňuje voříšek Ferrero, kterému žlutá barva obojku nejen sluší, ale velmi ocení, že nyní ho mohu mít pod dohledem i ve tmě. Což je především v zimě, kdy se brzy stmívá velmi praktické.2) JOURNEY ZEBROVANÁ TAŠKA - Tahle látková taška mě na první pohled zaujala především nádherným originálním zebrovým vzorem s příjemným plyšovým potahem. Vnitřní strana je z šusťáku, který je lehce omyvatelný. Praktická velká kapsa na boční straně je skvělá na drobnosti. Vevnitř je malé poutko s karabinkou na připnutí pejska k obojku a k tašce je přidán delší popruh přes rameno.
Tašku doporučuji pro malé pejsky do 6kg. Ikdyž na fotce je 7kg Ferrero, který když chce, tak se tam nacpe 😀
Jedinou nevýhodu vidím v konstrukci tašky, která je volná a nedrží tvar.
Všem vřele doporučuji firmu VŠEPROPEJSKA.cz

Papá léto, vítej podzime

6. října 2018 v 14:13 NOVINKY
Měla bych si dřepnout do rohu na hrách!
Nepsala jsem tady od května! Taková ostuda....brrr.
No stydim se.

Tolik novinek. Tolik fotek. Tolik videí. Tolik zažitků.
Jak jen to léto shrnout?

Hlavní akcí letošního léta byl v červnu sraz basenji v Podmitrově. Jela jsem jak s Mavis i Iwanem a celé 3dny po boku min.100basenjiku...to bylo prostě bezkonkurenční.
Mavis se zúčastnila výstavy i závodů v coursingu.
Na výstavě vyhrála překrásné 2.misto!
Coursing, kde Mavis skončila na 4.miste byla v našem podání spíše kulturni vtipná vsuvka, jelikož jsem zjistila, že Mavis je na mě tak závislá, že sama prpros běhat nebude. Jakmile jsem se jí vzdálila, okamžitě se vracela 😀😀😀
Můj malý závislák.

Krátce po srazu basenji oslavila Mavis 6 měsíců a já zjistila, že zřejmě opravdu budu mít doma verzi "mini basenji", jelikož Mavis už od svých 4,5mesicu zůstává stejná velikost a to kohoutková výška 35cm. 😀 Prcek maly protivný!Celé léto bylo nádherné a moc jsem si ho užila. Dokonce jsem zkusila s Mavis i jízdu na kole. V půlce července jsem s Ferrem zúčastnila Brněnského Voříška. Byla to nejdelsn cesta, kterou jsem s Ferrem jela za voriskiadou. Navic jedna z největších psich akci v České republice. Takže jsem očekávala, že Ferrero bude nervózní z cestování a odejdeme s ostudou.
Omyl! 😁😁😁 Ferrero je ten nejúžasnější voříšek a moc dobře to o sobe ví. Stal se vitezem letošního ročníku Brněnského Voříška a získal i titul Cena diváků! Můj malý šampion! Jsem na nej hrdá.Na konci léta jsem byla s Iwánkem v Olomoucké ZOO.

Bohužel nic není jen růžové. Možná někdo už četl o tom, že Mavis mela občasné utoky na Čestíka. Létem se to zacalo čím dál více stupňovat, až do fáze, že Mavis musela být zavíraná do klece, aby k sobě vůbec nepřišli. Koncem léta se mi Mavis vyvlékla mezi dveřmi a Čestra napadla. Češtik byl pokousaný, kulhal a krvácel z tlamy.
Šla jsem s ním na veterinu kde mu udělali rentgen zda není něco natržené. Naštěstí nebylo. Při prohlídce tlamy veterinářka našla bulku. Čestik byl objednaný na operaci kde seu odstranil nádor a 5 zasažených zubů. Díky Bohu nádor byl nezhoubný!
Neuvěřitelný, ale útoky Mavis na Čestra tim dnem skončily!
Vedela že je nemocny? Věděla že je oslabený? To nikdo z jistotou neřekne. Jedine co vim je, že zatím je vše v klidu a ikdyž Mavis je protivná černobílá megera, tak ji miluji a jsem nesmírně ráda, že mohou být opět všichni pohromadě.

Aby jsem zakončila tenhle článek pozitivně. Včera, 5.10.2018, oslavil Iwánek své 9.narozeniny! Láska mého života. Ten, který vyniká mezi všemi. Pes s velkým P. Ten, který se i přes svou nemoc nikdy nevzdává a i s bolestmi žije svůj život naplno...
Miláčku Iwánku, Všechno nejlepší k narozeninám a hlavně to zdravi ať prosím vydrží co nejdéle! 🐾

🐾 Z DŮVODU ŠPATNÉ EDITACE STRÁNEK NALEZNETE VŠECHNY VIDEA V MENU KLIKNUTÍM NA POLÍČKO "VIDEA" A FOTKY KLIKNUTÍM NA POLÍČKO "FOTOALBUM" 🐾